Łukasiewicz - ICiMB

Wydarzenia

I wizyta studyjna w ramach konferencji Zielona transformacja – od wizji do działania
Data dodania: 11 / 05 / 2023

I wizyta studyjna w ramach konferencji Zielona transformacja – od wizji do działania

10 maja 2023 odbyła się I wizyta studyjna w ramach Konferencji „Zielona transformacja – od wizji do działania”.

Grupa zaproszonych gości odwiedziła siedzibę Łukasiewicz – Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych. Podczas wizyty nasi eksperci przedstawili potencjał naszej jednostki w obszarze wodoru, a także zaprezentowali szeroką działalność Instytutu w dziedzinie materiałów budowlanych.

Wykwalifikowana kadra, nowoczesna i unikatowa aparatura, a także innowacyjne rozwiązania są tym, co kształtuje pozycję naszej jednostki, dlatego wierzymy, że wizyta studyjna okazała się interesująca i owocna dla naszych gości.

Wydarzenie organizowane było przez Krakowski Park Technologiczny.

Zapraszamy ponownie!Wróć
Wyzwania Łukasiewicza

Sieć Badawcza Łukasiewicz dostarcza atrakcyjne, kompletne i konkurencyjne rozwiązania technologiczne. Oferuje biznesowi unikalny system „rzucania Wyzwań”, dzięki któremu grupa 4 500 naukowców przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi kosztów związanych z przygotowaniem koncepcji prac badawczych. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie lukasiewicz.gov.pl/biznes, ale także w ponad 50 lokalizacjach: Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam, wysokiej jakości, produkt lub usługę. Potencjał Łukasiewicza skupia się wokół takich obszarów badawczych jak: Zdrowie, Inteligentna i Czysta mobilność, Transformacja cyfrowa oraz Zielona, niskoemisyjna gospodarka.

ikona
ikona