bip fb fb in
Łukasiewicz - ICiMB

Komercjalizacja i sprzedaż

Łukasiewicz - ICIMB, jak każdy Instytut Łukasiewicza, to nie tylko laboratoria, usługi i produkcja materiałów; to również rzesza ekspertów o unikalnej wiedzy i latach doświadczenia w prowadzeniu projektów B&R, a także już gotowa własność intelektualna w postaci zgłoszeń patentowych, patentów, procedur i receptur.


Dział Komercjalizacji i Sprzedaży jest pierwszym punktem kontaktowym dla każdego Zainteresowanego bogatą ofertą i współpracą z Instytutem.

 

Kontakt

sprzedaz@icimb.lukasiewicz.gov.pl

 

Kierownik Działu
sprzedaż produktów
gotowych, usług oraz
komercjalizacja IP

Agata Błaszczyk
-Pasteczka

tel.: 500 217 415

agata.blaszczyk-pasteczka
@icimb.lukasiewicz.gov.pl

Sprzedaż produktów gotowych,
usług

Sławomir Seraczyn

tel.: 509 460 676

slawomir.seraczyn
@icimb.lukasiewicz.gov.pl

Sprzedaż produktów gotowych,
usług oraz komercjalizacja IP

Mariusz Srokol

tel.: 503 463 080

mariusz.srokol
@icimb.lukasiewicz.gov.pl

Sprzedaż produktów gotowych

Krystyna Jastrowicz

tel.: 601 407 895

krystyna.jastrowicz
@icimb.lukasiewicz.gov.pl

ul. Cementowa 8

31-983 Kraków

Wyzwania Łukasiewicza

Jesteś Przedsiębiorcą, borykasz się z problemem technologicznym, którego rozwiązanie przerasta możliwości Twojego zespołu lub po prostu nie masz na to czasu. Skorzystaj z wyjątkowego rozwiązania Sieci Badawczej Łukasiewicz. To nic nie kosztuje! Sieć Badawcza Łukasiewicz oferuje biznesowi unikalny system „rzucania wyzwań”, dzięki któremu grupa 4.500 naukowców w nie więcej niż 15 dni roboczych przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi żadnych kosztów związanych z opracowaniem pomysłu na prace badawcze. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie www ale także w ponad 50 lokalizacjach - Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam – wysokiej jakości – produkt lub usługę.

ikona
ikona