bip fb fb in
Łukasiewicz - ICiMB

Aktualności

Redagujemy gościnnie wydanie specjalne czasopisma Minerals
Data dodania: 20 / 01 / 2022

Redagujemy gościnnie wydanie specjalne czasopisma Minerals

dr Barbara Lipowska i dr Robert Kusiorowski z naszej Grupy Badawczej Materiały Ogniotrwałe oraz Prof. Dr. Yul Roh z Chonnam National University z Korei zostali zaproszeni do pełnienia roli edytora gościnnego w specjalnym wydaniu czasopisma MINERALS, dedykowanego MATERIAŁOM ZAWIERAJĄCYM AZBEST

To wydanie specjalne będzie dotyczyć najnowszych wyników badań związanych zarówno z azbestem występującym w naturze jak i wszelkich materiałach budowlanych, w zakresie jego identyfikacji, charakterystyki i obróbki z punktu widzenia technologii gospodarowania odpadami i recyklingu, wraz z możliwymi rozwiązaniami zmniejszającymi zagrożenie azbestem.
MINERALS to międzynarodowe, recenzowane czasopismo o otwartym dostępie, poświęcone naturalnym systemom mineralnym, zasobom mineralnym, wydobyciu i przetwarzaniu minerałów. Minerals jest indeksowane w Scopus, SCIE (Web of Science), GeoRef, CaPlus / SciFinder, Inspec i wielu innych bazach naukowych.

Zapraszamy do współpracy!Wróć
Wyzwania Łukasiewicza

Jesteś Przedsiębiorcą, borykasz się z problemem technologicznym, którego rozwiązanie przerasta możliwości Twojego zespołu lub po prostu nie masz na to czasu. Skorzystaj z wyjątkowego rozwiązania Sieci Badawczej Łukasiewicz. To nic nie kosztuje! Sieć Badawcza Łukasiewicz oferuje biznesowi unikalny system „rzucania wyzwań”, dzięki któremu grupa 4.500 naukowców w nie więcej niż 15 dni roboczych przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi żadnych kosztów związanych z opracowaniem pomysłu na prace badawcze. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie www ale także w ponad 50 lokalizacjach - Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam – wysokiej jakości – produkt lub usługę.

ikona
ikona