bip fb fb in
Łukasiewicz - ICiMB

Aktualności

Sprawdź z nami wytrzymałość swoich wyrobów!
Data dodania: 04 / 04 / 2023

Sprawdź z nami wytrzymałość swoich wyrobów!

Jako pierwsi w Polsce zbadamy nośność elementów zbrojonych z betonu komórkowego!

Grupa Badawcza Beton Komórkowy i Prefabrykaty wprowadziła do swojej oferty badanie nośności elementów zbrojonych z betonu komórkowego wg normy PN-EN 1740:2000 (pod dominującym obciążeniem pionowym)


⬇️Sprawdź naszą ofertę ⬇️

 

O badaniu

Badanie nośności elementów zbrojonych z betonu komórkowego wg normy PN-EN 1740:2000 (pod dominującym obciążeniem pionowym). „Badania właściwości użytkowych zbrojonych prefabrykowanych elementów, wykonanych z autoklawizowanego betonu komórkowego lub betonu lekkiego kruszywowego o otwartej strukturze, pod obciążeniem głównie pionowym (elementy pionowe)”

Co zyskasz

Klient wykonując badanie nośności pod dominującym obciążeniem pionowym elementów zbrojonych z betonu komórkowego spełnia wymagania norm - nośność pod obciążeniem dominującym. Skorzystanie z oferty pozwala na sprawdzenie założeń konstrukcyjnych - weryfikację założeń projektowych (obliczeniowych) z wynikami badań. Wyniki umożliwiają również ostateczną weryfikację, czy wyrób jest odpowiedniej jakości - czy jest zgodny z założeniami projektowymi i normowymi i czy nie posiada wad produkcyjnych – materiałowych.

Dlaczego my

W Łukasiewicz – Instytucie Ceramiki i Materiałów Budowlanych posiadamy badawcze zaplecze techniczne w postaci odpowiedniego sprzętu i wykwalifikowanego personelu.
Mamy bogate doświadczenie w badaniu wielkogabarytowych elementów budowlanych - elementów ścian, klatek schodowych, stropów, słupów i nadproży.
Jako pierwsi w Polsce wdrażamy badanie do naszej oferty.
Jesteśmy liderem na rynku z ponad 70-letnim doświadczeniem i nieustannie wprowadzamy innowacje.

Zdjęcia badania

  


Wróć

Kontakt

dr inż. Katarzyna
Łaskawiec

tel.: +48 731 731 446

katarzyna.laskawiec
@icimb.lukasiewicz.gov.pl

Centrum Ceramiki
i Betonów

ul. Kupiecka 4
03-046 Warszawa

Wyzwania Łukasiewicza

Jesteś Przedsiębiorcą, borykasz się z problemem technologicznym, którego rozwiązanie przerasta możliwości Twojego zespołu lub po prostu nie masz na to czasu. Skorzystaj z wyjątkowego rozwiązania Sieci Badawczej Łukasiewicz. To nic nie kosztuje! Sieć Badawcza Łukasiewicz oferuje biznesowi unikalny system „rzucania wyzwań”, dzięki któremu grupa 4.500 naukowców w nie więcej niż 15 dni roboczych przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi żadnych kosztów związanych z opracowaniem pomysłu na prace badawcze. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie www ale także w ponad 50 lokalizacjach - Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam – wysokiej jakości – produkt lub usługę.

ikona
ikona