bip fb fb in
Łukasiewicz - ICiMB

Wydarzenia

Spotkanie pn. Innowacyjna Małopolska. Badania. Rozwój. Wsparcie Biznesu.
Data dodania: 01 / 03 / 2023

Spotkanie pn. Innowacyjna Małopolska. Badania. Rozwój. Wsparcie Biznesu.

Innowacyjna Małopolska. Badania. Rozwój. Wsparcie Biznesu. Jak amerykańskie firmy mogą skorzystać z potencjału małopolskich instytucji wspierających badania i rozwój?


Już 15 marca 2023 w godzinach 09:00 - 12:00 w Łukasiewicz – Instytucie Ceramiki i Materiałów Budowlanych odbędzie się spotkanie poświęcone badaniom, rozwojowi i wsparciu biznesu z udziałem firm członkowskich American Chamber of Commerce in Poland.
Wydarzenie organizowane jest przez Łukasiewicz – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych oraz Amerykańska Izba Handlowa (American Chamber of Commerce in Poland).
Spotkanie ma na celu poszerzenie współpracy amerykańskich firm z instytucjami regionu małopolskiego. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną działania lokalnych instytucji wspierające badania i rozwój oraz omówiona ich wykonalność dla amerykańskich firm działających w Polsce. Tematem rozmów będzie również poszerzenie kontaktów między amerykańskimi przedsiębiorcami a małopolskimi decydentami.
Swoją obecność na wydarzeniu potwierdzili przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Krakowskiej Nowej Huty Przyszłości S.A.
Po rozmowach i prezentacjach goście zostaną zaproszeni na lunch oraz warsztaty dmuchania szkła, podczas których będzie można stworzyć własne szklane arcydzieło.
Wydarzenie będzie prowadzone w języku polskim bez tłumaczenia.
Dowiedz się więcej: https://tiny.pl/wkdc5

 Wróć
Wyzwania Łukasiewicza

Jesteś Przedsiębiorcą, borykasz się z problemem technologicznym, którego rozwiązanie przerasta możliwości Twojego zespołu lub po prostu nie masz na to czasu. Skorzystaj z wyjątkowego rozwiązania Sieci Badawczej Łukasiewicz. To nic nie kosztuje! Sieć Badawcza Łukasiewicz oferuje biznesowi unikalny system „rzucania wyzwań”, dzięki któremu grupa 4.500 naukowców w nie więcej niż 15 dni roboczych przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi żadnych kosztów związanych z opracowaniem pomysłu na prace badawcze. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie www ale także w ponad 50 lokalizacjach - Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam – wysokiej jakości – produkt lub usługę.

ikona
ikona