bip fb fb in
Łukasiewicz - ICiMB

Seminaria i webinaria

Jesteśmy na II Konferencji Drogowo-Kruszywowej!
Data dodania: 09 / 09 / 2022

Jesteśmy na II Konferencji Drogowo-Kruszywowej!

Jesteśmy na II Konferencji Drogowo-Kruszywowej!

8 września podczas Sesji I miało miejsce wystąpienie dr. hab. inż. Zdzisława Naziemca pt. „Badania reaktywności alkalicznej kruszyw krajowych”. 
9 września podczas Sesji V odbyło się natomiast wystąpienie Mariusza Mroza pt. „Mieszanki szybkotwardniejące GRS4 i GRS8 – zastosowanie w budownictwie drogowym”.

W Konferencji wzięli także udział Michał Wieczorek, dr inż. Marzena Najduchowska, Ewelina Pabiś-Mazgaj oraz dr inż. Mikołaj Ostrowski.

II Konferencja Drogowo-Kruszywowa „Materiały, surowce, technologie. Wykorzystanie przy projektowaniu i budowie nawierzchni drogowych” trwa od 7 do 9 września. Organizatorem wydarzenia jest „Magazyn Autostrady” oraz czasopismo „Kruszywa”. 
Konferencja stanowi niepowtarzalną okazję do integracji branż związanych z drogownictwem i wymiany doświadczeń. Jest odpowiedzią na potrzeby przedstawicieli branży drogowej i kruszywowej. W ramach wydarzenia poruszone zostaną zagadnienia dotyczące materiałów, surowców, technologii i wykorzystaniu ich przy projektowaniu oraz budowie nawierzchni drogowych.

Na zdjęciu od lewej: Mariusz Mróz, Marlena Machura, dr hab. inż. Zdzisław NaziemiecWróć
Wyzwania Łukasiewicza

Jesteś Przedsiębiorcą, borykasz się z problemem technologicznym, którego rozwiązanie przerasta możliwości Twojego zespołu lub po prostu nie masz na to czasu. Skorzystaj z wyjątkowego rozwiązania Sieci Badawczej Łukasiewicz. To nic nie kosztuje! Sieć Badawcza Łukasiewicz oferuje biznesowi unikalny system „rzucania wyzwań”, dzięki któremu grupa 4.500 naukowców w nie więcej niż 15 dni roboczych przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi żadnych kosztów związanych z opracowaniem pomysłu na prace badawcze. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie www ale także w ponad 50 lokalizacjach - Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam – wysokiej jakości – produkt lub usługę.

ikona
ikona