bip fb fb in
Łukasiewicz - ICiMB

Wydarzenia

Jesteśmy na Poleco - Targach Ochrony Środowiska!
Data dodania: 20 / 10 / 2022

Jesteśmy na Poleco - Targach Ochrony Środowiska!

Targi Poleco odbywały się 19-20 października 2022 na Tauron Arenie Kraków.
Była to wyjątkowa okazja do zobaczenia na żywo naszego rewolucyjnego nawozu organiczno-mineralnego BiOrgano-Mineral, który zdobył pierwsze miejsce podczas ostatniego Akceleratora Łukasiewicza!
Ekspozycję targów POLECO tworzyło grono firm produkcyjnych i usługowych z branży recyklingu, odpadów, techniki komunalnej, odnawialnych źródeł energii, ochrony powietrza i klimatu, czyli rozwiązań dedykowanych samorządom. Kompleksowa oferta, którą wystawcy z Polski i zagranicy zaprezentują w Poznaniu to przegląd najnowszych ekologicznych trendów oraz technologiczne nowinki dla każdej gałęzi przemysłu, a także rozwiązania z zakresu adaptacji do zmian klimatu.
Naukowcy z naszego instytutu oraz 5 innych instytutów Sieci Badawczej Łukasiewicz byli do dyspozycji w zakresie gospodarki odpadami czy badań ekotoksykologicznych. Porozmawiajmy o ochronie środowiska!

Strona internetowa wydarzenia: https://poleco.pl/pl/Wróć
Wyzwania Łukasiewicza

Jesteś Przedsiębiorcą, borykasz się z problemem technologicznym, którego rozwiązanie przerasta możliwości Twojego zespołu lub po prostu nie masz na to czasu. Skorzystaj z wyjątkowego rozwiązania Sieci Badawczej Łukasiewicz. To nic nie kosztuje! Sieć Badawcza Łukasiewicz oferuje biznesowi unikalny system „rzucania wyzwań”, dzięki któremu grupa 4.500 naukowców w nie więcej niż 15 dni roboczych przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi żadnych kosztów związanych z opracowaniem pomysłu na prace badawcze. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie www ale także w ponad 50 lokalizacjach - Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam – wysokiej jakości – produkt lub usługę.

ikona
ikona