bip fb fb in
Łukasiewicz - ICiMB

Seminaria i webinaria

Jesteśmy na Targach BUDMA!
Data dodania: 01 / 02 / 2023

Jesteśmy na Targach BUDMA!

Jesteśmy na Targach BUDMA!

Przedstawiciele i eksperci Łukasiewicz - Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych wraz z przestawicielami innych instytutów Łukasiewicza, biorą udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA.

Zapraszamy na Nasze stoisko na tych największych w Europie Środkowo-Wschodniej targach branży budowalnej, gdzie zaprezentujemy naszą pracę "od kuchni", podzielimy się naszą wiedzą i odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania! Czekamy na Was przy Pawilonie 5, stoisko nr 25.

Targi BUDMA, czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie. Targi budowlane prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową blisko 1000 firm z Polski i zagranicy. 4 dni targów budowlanych w Poznaniu obfituje w rynkowe premiery, nowości produktowe i merytoryczne wydarzenia podejmujące najbardziej aktualną problematykę branży budowlanej, a także prezentacje, konkursy i mistrzostwa. Wróć
Wyzwania Łukasiewicza

Jesteś Przedsiębiorcą, borykasz się z problemem technologicznym, którego rozwiązanie przerasta możliwości Twojego zespołu lub po prostu nie masz na to czasu. Skorzystaj z wyjątkowego rozwiązania Sieci Badawczej Łukasiewicz. To nic nie kosztuje! Sieć Badawcza Łukasiewicz oferuje biznesowi unikalny system „rzucania wyzwań”, dzięki któremu grupa 4.500 naukowców w nie więcej niż 15 dni roboczych przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi żadnych kosztów związanych z opracowaniem pomysłu na prace badawcze. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie www ale także w ponad 50 lokalizacjach - Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam – wysokiej jakości – produkt lub usługę.

ikona
ikona