bip fb fb in
Łukasiewicz - ICiMB

Seminaria i webinaria

Nie mogło nas zabraknąć na Kompozyt-Expo!
Data dodania: 29 / 09 / 2022

Nie mogło nas zabraknąć na Kompozyt-Expo!

Tam gdzie jest nauka, jesteśmy i my!
 

Nasi eksperci przez dwa dni spotykali się podczas Kompozyt-Expo z zainteresowanymi odwiedzającymi przy stoisku w ramach Polskiego Klastra Technologii Kompozytowych.

29.09 o godzinie 14:30 miało miejsce wystąpienie Krzysztofa Nosala, Specjalisty Grupy Badawczej Chemia Budowlana pt. „Badania ogniowe w Centrum Bezpieczenstwa Pozarowego i Akustyki"/ "Fire Research at the Center for Fire Safety and Acoustics”.

Kompozyt-Expo to jedyne targi w Polsce poświęcone w całości branży materiałów kompozytowych, na których prezentowane są nowości produktowe, innowacyjne technologie, a także bogaty program warsztatów eksperckich. Wystawcy prezentują produkty, usługi oraz maszyny w cyklu produkcyjnym na swoich stoiskach i docierają w jednym miejscu i czasie do tysięcy specjalistów, oszczędzając czas i pieniądze, maksymalizując zyski i wzmacniają swoją konkurencyjność na rynku.

Cieszymy się że mogliśmy uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Na pierwszym zdjęciu od lewej: Mariusz Srokol, dr inż. Katarzyna Stec, Victor SinelnikovWróć
Wyzwania Łukasiewicza

Jesteś Przedsiębiorcą, borykasz się z problemem technologicznym, którego rozwiązanie przerasta możliwości Twojego zespołu lub po prostu nie masz na to czasu. Skorzystaj z wyjątkowego rozwiązania Sieci Badawczej Łukasiewicz. To nic nie kosztuje! Sieć Badawcza Łukasiewicz oferuje biznesowi unikalny system „rzucania wyzwań”, dzięki któremu grupa 4.500 naukowców w nie więcej niż 15 dni roboczych przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi żadnych kosztów związanych z opracowaniem pomysłu na prace badawcze. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie www ale także w ponad 50 lokalizacjach - Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam – wysokiej jakości – produkt lub usługę.

ikona
ikona