bip fb fb in yt
Łukasiewicz - ICiMB

Aktualności

Rozpoczynamy budowę Centrum Bezpieczeństwa Pożarowego i Akustyki! Podpisanie umowy z wykonawcą
Data dodania: 02 / 08 / 2022

Rozpoczynamy budowę Centrum Bezpieczeństwa Pożarowego i Akustyki! Podpisanie umowy z wykonawcą

Rozpoczynamy budowę Centrum Bezpieczeństwa Pożarowego i Akustyki!

2 sierpnia podpisana została umowa z wykonawcą, którym jest MGBuilding. Umowę podpisał Dyrektor Instytutu dr hab. inż. Paweł Pichniarczyk oraz Prezes Zarządu MGBuilding Michał Grabiński.

MGBuilding to profesjonalna firma budowlana oferująca kompleksowe usługi budowlane w całej Polsce. Dzięki zespołowi wykwalifikowanych pracowników zapewnia płynną realizację projektów w najwyższym standardzie, dlatego bardzo cieszymy się z tej współpracy.

MGBuilding: http://www.mgbuilding.pl/index.htm

W Centrum Bezpieczeństwa Pożarowego i Akustyki prowadzone będą badania na najwyższym światowym poziomie dzięki wykorzystaniu nowoczesnej aparatury i sprzętu badawczego. Działanie Centrum podyktowane będzie problemami jakie stoją przed współczesnym budownictwem, szczególnie modułowym.Wróć
Wyzwania Łukasiewicza

Sieć Badawcza Łukasiewicz dostarcza atrakcyjne, kompletne i konkurencyjne rozwiązania technologiczne. Oferuje biznesowi unikalny system „rzucania Wyzwań”, dzięki któremu grupa 4 500 naukowców przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi kosztów związanych z przygotowaniem koncepcji prac badawczych. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie lukasiewicz.gov.pl/biznes, ale także w ponad 50 lokalizacjach: Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam, wysokiej jakości, produkt lub usługę. Potencjał Łukasiewicza skupia się wokół takich obszarów badawczych jak: Zdrowie, Inteligentna i Czysta mobilność, Transformacja cyfrowa oraz Zielona, niskoemisyjna gospodarka.

ikona
ikona