bip fb fb in
Łukasiewicz - ICiMB

Targi i seminaria

The Third Anatolian Conference on Organic Chemistry (ACOC3)
Data dodania: 24 / 04 / 2023

The Third Anatolian Conference on Organic Chemistry (ACOC3)

Dr inż. Piotr Szterner wziął czynny udział w konferencji The Third Anatolian Conference on Organic Chemistry (ACOC3)!
Wydarzenie odbyło się 13-16.03.2023 w Kemer w Turcji.
Na konferencji dr inż. Piotr Szterner przedstawił część wyników otrzymanych podczas realizacji projektu TEAM-NET.
Zaprezentowane zostały dwa postery:
,,Application of Calcium Lactate Pentahydrate İn The Synthesis of Hydroxyapatite by Hydrothermal Process’’ - Piotr Szterner, Agnieszka Antosik, Paulina Tymowicz-Grzyb, Joanna Pagacz.
,,The use of selected amides for the synthesis of hydroxyapatite as a potential reinforcement for orthopaedic biomaterials” - Piotr Szterner, Adrian Najmrodzki, Agnieszka Antosik, Paulina Tymowicz-Grzyb, Joanna Pagacz
The Third Anatolian Conference on Organic Chemistry (ACOC3) to międzynarodowa konferencja organizowana przez The Turkish Chemist’s Society, Ataturk University i Gebze Technical University. Jest to jedna z największych konferencji w dziedzinie chemii organicznej. Obejmuje szeroki zakres tematyczny: syntetyczna chemia organiczna, kataliza, chemia metaloorganiczna, chemia heterocykliczna, fotokataliza, nowe metodologie, mechanizmy reakcji, elektrosynteza i inne.
Dowiedz się więcej 👉 https://anatolianorgchem.org/Wróć
Wyzwania Łukasiewicza

Jesteś Przedsiębiorcą, borykasz się z problemem technologicznym, którego rozwiązanie przerasta możliwości Twojego zespołu lub po prostu nie masz na to czasu. Skorzystaj z wyjątkowego rozwiązania Sieci Badawczej Łukasiewicz. To nic nie kosztuje! Sieć Badawcza Łukasiewicz oferuje biznesowi unikalny system „rzucania wyzwań”, dzięki któremu grupa 4.500 naukowców w nie więcej niż 15 dni roboczych przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi żadnych kosztów związanych z opracowaniem pomysłu na prace badawcze. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie www ale także w ponad 50 lokalizacjach - Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam – wysokiej jakości – produkt lub usługę.

ikona
ikona