bip fb fb in
Łukasiewicz - ICiMB

Aparatura laboratoryjna i terenowa

Aparatura laboratoryjna i terenowa - do badań i pomiarów w zakresie budownictwa ogólnego i drogowego. Może być stosowana w warunkach laboratoryjnych i terenowych

 

Zastosowanie:
Aparatura przeznaczona do badań i pomiarów w zakresie budownictwa ogólnego i drogowego. Może być stosowana w warunkach laboratoryjnych i terenowych. Odpowiada serii norm PN-EN oraz PN dotyczących metod badania własności cementów, zapraw, betonów, wapna, gipsu, kruszyw oraz klejów do płytek.

DORADZTWO
TECHNICZNE

Tomasz Foszcz

tel.: 12 683 79 61
kom.: 661 944 695

tomasz.foszcz
@icimb.lukasiewicz.gov.pl

SPRZEDAŻ

Renata Sokołowska

tel.: 12 683 79 75

renata.sokolowska
@icimb.lukasiewicz.gov.pl

Centrum Szkła
i Materiałów Budowlanych

ul. Cementowa 8
31-983 Kraków

 

 

Wyzwania Łukasiewicza

Jesteś Przedsiębiorcą, borykasz się z problemem technologicznym, którego rozwiązanie przerasta możliwości Twojego zespołu lub po prostu nie masz na to czasu. Skorzystaj z wyjątkowego rozwiązania Sieci Badawczej Łukasiewicz. To nic nie kosztuje! Sieć Badawcza Łukasiewicz oferuje biznesowi unikalny system „rzucania wyzwań”, dzięki któremu grupa 4.500 naukowców w nie więcej niż 15 dni roboczych przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi żadnych kosztów związanych z opracowaniem pomysłu na prace badawcze. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie www ale także w ponad 50 lokalizacjach - Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam – wysokiej jakości – produkt lub usługę.

ikona
ikona