bip fb fb in
Łukasiewicz - ICiMB

Szkliwa ceramiczne w postaci zawiesiny wodnej

Szkliwa barwne na temperaturę wypalania 880-940°C

 
Zastosowanie:
Szkliwa przeznaczone są do szkliwienia czerepów ceramicznych, wykonanych z różnego rodzaju glin, wypalonych wstępnie na biskwit.
 
Postać: Zawiesina wodna

 

Szkliwa barwne na temperaturę wypalania 1030-1100°C

 
Zastosowanie:
Szkliwa przeznaczone są do szkliwienia czerepów ceramicznych, wykonanych z różnego rodzaju mas ceramicznych, wypalonych wstępnie na biskwit.
 
Postać: Zawiesina wodna

 

Szkliwa barwne porcelitowe temperatura wypalania 1230-1250°C

 
Zastosowanie:
Szkliwa przeznaczone są do szkliwienia czerepów ceramicznych, wykonanych z porcelitowych mas ceramicznych, wypalonych wstępnie na biskwit.
 
Postać: Zawiesina wodna

DORADZTWO
TECHNICZNE

Roman Gebel

tel.: +48 519 331 287

roman.gebel@icimb.lukasiewicz.gov.pl

SPRZEDAŻ

Małgorzata Marek

tel.: +48 519 331 069

zdobnictwo@icimb.lukasiewicz.gov.pl

 

Centrum Ceramiki
i Betonów

ul. Kupiecka 4
03-046 Warszawa

Odbiór osobisty
towarów:

02-677 Warszawa 
Postępu 9

 

Wyzwania Łukasiewicza

Jesteś Przedsiębiorcą, borykasz się z problemem technologicznym, którego rozwiązanie przerasta możliwości Twojego zespołu lub po prostu nie masz na to czasu. Skorzystaj z wyjątkowego rozwiązania Sieci Badawczej Łukasiewicz. To nic nie kosztuje! Sieć Badawcza Łukasiewicz oferuje biznesowi unikalny system „rzucania wyzwań”, dzięki któremu grupa 4.500 naukowców w nie więcej niż 15 dni roboczych przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi żadnych kosztów związanych z opracowaniem pomysłu na prace badawcze. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie www ale także w ponad 50 lokalizacjach - Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam – wysokiej jakości – produkt lub usługę.

ikona
ikona