bip fb fb in
Łukasiewicz - ICiMB

Zaprawiacze

Zaprawiacze wodne

Zastosowanie:

 

  • Zaprawiacz ZMM stosowany jest do przygotowania past do druku na płytkach ceramicznych techniką sitodruku bezpośredniego oraz przygotowywania past z użyciem farb podszkliwnych.
  • Medium do natrysku o symbolu MN służy do przygotowania zawiesin nanoszonych techniką natrysku na szkło i ceramikę.
  • Zaprawiacze ZW-307 i ZW-212 stosowane są do przygotowania past nanoszonych na szkło techniką sitodruku bezpośredniego i malowania ręcznego.

Postać: klarowne, wodorozcieńczalne ciecze

Zaprawiacze organiczne

Zastosowanie:

  • Zaprawiacz ZD-2 stosowany jest do przygotowania past nanoszonych techniką sitodruku bezpośredniego i malowania ręcznego.
  • Zaprawiacz ZE-121G stosowany jest do przygotowania past emalierskich do sitodruku bezpośredniego

Postać: klarowne, oleiste ciecze

SPRZEDAŻ

Małgorzata Marek

tel.: +48 519 331 069

zdobnictwo@icimb.lukasiewicz.gov.pl

DORADZTWO TECHNICZNE

Małgorzata Marecka

tel.: +48 519 329 905
kom.: 601 362 412

malgorzata.marecka@icimb.lukasiewicz.gov.pl

Centrum Ceramiki
i Betonów

ul. Kupiecka 4
03-046 Warszawa

Odbiór osobisty
towarów:

02-677 Warszawa 
Postępu 9

 

Wyzwania Łukasiewicza

Jesteś Przedsiębiorcą, borykasz się z problemem technologicznym, którego rozwiązanie przerasta możliwości Twojego zespołu lub po prostu nie masz na to czasu. Skorzystaj z wyjątkowego rozwiązania Sieci Badawczej Łukasiewicz. To nic nie kosztuje! Sieć Badawcza Łukasiewicz oferuje biznesowi unikalny system „rzucania wyzwań”, dzięki któremu grupa 4.500 naukowców w nie więcej niż 15 dni roboczych przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi żadnych kosztów związanych z opracowaniem pomysłu na prace badawcze. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie www ale także w ponad 50 lokalizacjach - Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam – wysokiej jakości – produkt lub usługę.

ikona
ikona