Łukasiewicz - ICiMB

Wydarzenia

Spotkanie pn. Innowacyjna Małopolska. Badania. Rozwój. Wsparcie Biznesu.
Data dodania: 01 / 03 / 2023

Spotkanie pn. Innowacyjna Małopolska. Badania. Rozwój. Wsparcie Biznesu.

Innowacyjna Małopolska. Badania. Rozwój. Wsparcie Biznesu. Jak amerykańskie firmy mogą skorzystać z potencjału małopolskich instytucji wspierających badania i rozwój?


Już 15 marca 2023 w godzinach 09:00 - 12:00 w Łukasiewicz – Instytucie Ceramiki i Materiałów Budowlanych odbędzie się spotkanie poświęcone badaniom, rozwojowi i wsparciu biznesu z udziałem firm członkowskich American Chamber of Commerce in Poland.
Wydarzenie organizowane jest przez Łukasiewicz – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych oraz Amerykańska Izba Handlowa (American Chamber of Commerce in Poland).
Spotkanie ma na celu poszerzenie współpracy amerykańskich firm z instytucjami regionu małopolskiego. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną działania lokalnych instytucji wspierające badania i rozwój oraz omówiona ich wykonalność dla amerykańskich firm działających w Polsce. Tematem rozmów będzie również poszerzenie kontaktów między amerykańskimi przedsiębiorcami a małopolskimi decydentami.
Swoją obecność na wydarzeniu potwierdzili przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Krakowskiej Nowej Huty Przyszłości S.A.
Po rozmowach i prezentacjach goście zostaną zaproszeni na lunch oraz warsztaty dmuchania szkła, podczas których będzie można stworzyć własne szklane arcydzieło.
Wydarzenie będzie prowadzone w języku polskim bez tłumaczenia.
Dowiedz się więcej: https://tiny.pl/wkdc5

 Wróć
Wyzwania Łukasiewicza

Sieć Badawcza Łukasiewicz dostarcza atrakcyjne, kompletne i konkurencyjne rozwiązania technologiczne. Oferuje biznesowi unikalny system „rzucania Wyzwań”, dzięki któremu grupa 4 500 naukowców przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi kosztów związanych z przygotowaniem koncepcji prac badawczych. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie lukasiewicz.gov.pl/biznes, ale także w ponad 50 lokalizacjach: Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam, wysokiej jakości, produkt lub usługę. Potencjał Łukasiewicza skupia się wokół takich obszarów badawczych jak: Zdrowie, Inteligentna i Czysta mobilność, Transformacja cyfrowa oraz Zielona, niskoemisyjna gospodarka.

ikona
ikona