Łukasiewicz - ICiMB

Wydarzenia

Świętujemy Dzień Kobiet! Poznajcie Liderki i Badaczki Instytutu!
Data dodania: 08 / 03 / 2023

Świętujemy Dzień Kobiet! Poznajcie Liderki i Badaczki Instytutu!

Wyjątkowe kobiety tworzą nasz Instytut!

Z okazji Dnia Kobiet w dzisiejszym wydaniu Dziennika Gazety Prawnej ukazał się artykuł, który pozwoli Wam bliżej poznać najbardziej zaangażowane kobiety w naszym Instytucie.

Prezentujemy sylwetki wyjątkowych Liderek oraz Badaczek, które aktywnie działają na rzecz Łukasiewicz – Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych, budując od lat jego pozycję oraz rozwijając prace badawcze.

Niejednokrotnie to kobiety stoją za największymi sukcesami naszej jednostki!

Gdyby nie wyjątkowe kobiety, nasz Instytut nie byłby taki sam, dlatego z okazji ich święta wszystkim Paniom z Łukasiewicz - ICIMB życzymy samych sukcesów i spełnienia w życiu zawodowym oraz prywatnym!

Zapraszamy do lektury artykułu w Dzienniku Gazecie Prawnej, aby bliżej poznać nasze wyjątkowe Liderki i Badaczki: https://tiny.pl/w2dtzWróć
Wyzwania Łukasiewicza

Sieć Badawcza Łukasiewicz dostarcza atrakcyjne, kompletne i konkurencyjne rozwiązania technologiczne. Oferuje biznesowi unikalny system „rzucania Wyzwań”, dzięki któremu grupa 4 500 naukowców przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi kosztów związanych z przygotowaniem koncepcji prac badawczych. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie lukasiewicz.gov.pl/biznes, ale także w ponad 50 lokalizacjach: Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam, wysokiej jakości, produkt lub usługę. Potencjał Łukasiewicza skupia się wokół takich obszarów badawczych jak: Zdrowie, Inteligentna i Czysta mobilność, Transformacja cyfrowa oraz Zielona, niskoemisyjna gospodarka.

ikona
ikona