Łukasiewicz - ICiMB

Wydarzenia

Wizyta studyjna w Dolina Nidy Sp. z o.o.
Data dodania: 30 / 08 / 2022

Wizyta studyjna w Dolina Nidy Sp. z o.o.

30 sierpnia odbyła się wizyta studyjna w Dolina Nidy Sp. z o. o., podczas której przedstawiciele Łukasiewicz - Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych zwiedzali teren Dolina Nidy.

Tematem rozmów z kolejnym podmiotem gospodarczym były obszary współpracy oraz wspólne projekty B+R.


Dolina Nidy sp. z o.o. jest cenionym producentem gipsowych materiałów budowlanych, które wytwarzane są z naturalnego kamienia przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska.
Bardzo cieszymy się ze wspólnych działań!
Dolina Nidy Sp. z o. o. https://dolinanidy.com.pl/Wróć
Wyzwania Łukasiewicza

Sieć Badawcza Łukasiewicz dostarcza atrakcyjne, kompletne i konkurencyjne rozwiązania technologiczne. Oferuje biznesowi unikalny system „rzucania Wyzwań”, dzięki któremu grupa 4 500 naukowców przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi kosztów związanych z przygotowaniem koncepcji prac badawczych. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie lukasiewicz.gov.pl/biznes, ale także w ponad 50 lokalizacjach: Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam, wysokiej jakości, produkt lub usługę. Potencjał Łukasiewicza skupia się wokół takich obszarów badawczych jak: Zdrowie, Inteligentna i Czysta mobilność, Transformacja cyfrowa oraz Zielona, niskoemisyjna gospodarka.

ikona
ikona